Filters
Filterek visszaállítása
Márka
- Uni (+380)
- Pentel (+309)
- Faber-Castell
- Pilot (+202)
- Edding (+175)
- STABILO (+169)
- Centropen (+127)
- Rotring (+56)
- A-Series (+51)
- Q-Connect (+48)
- Parker (+43)
- Koh-i-Noor (+33)
- Schneider (+25)
- Penac (+19)
- Pritt (+15)
- Durable (+10)
- Tesa (+10)
- Post-it (+9)
- Memoris (+5)
- Forpus (+5)
- Factis (+3)
- Pelikan (+3)
- Fellowes (+3)
- Color Copy (+3)
- Primo (+2)
- Horse (+2)
- Little Tree (+2)
- Staedtler (+2)
- Maped (+1)
- Jelenítsen meg többet
Ár
Írószerszámok
Irodai Felszerelések Faber-Castell - Connect iroszerszamok radirok es hibajavitas (240)
-
Grafitceruza B, háromszögletű GRIP 2001 Faber-Castell türkiz-kék test
Grafitceruza B, háromszögletű GRIP 2001 Faber-Castell türkiz-kék test Ergonomikus háromszög alakú grafitceruza szabadalmaztatott Soft-GRIP csúszásgátló pontokkal. Főbb jellemzők: • Az SV ragasztási technológiának köszönhetően a ceruzabél különösen törésá528 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B, háromszögletű GRIP 2001 Faber-Castell lila-piros test
Grafitceruza B, háromszögletű GRIP 2001 Faber-Castell lila-piros test Ergonomikus háromszög alakú grafitceruza szabadalmaztatott Soft-GRIP csúszásgátló pontokkal. Főbb jellemzők: • Az SV ragasztási technológiának köszönhetően a ceruzabél különösen törésá528 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell égkék-rózsa test
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell égkék-rózsa test Minőségi grafitceruza egyenletes íráshoz, rajzoláshoz és jegyzeteléshez. Főbb jellemzők: • Könnyen hegyezhető, megbízható választás iskolai és irodai használatra. Hiteles tájékoz273 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell türkiz-kék test
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell türkiz-kék test Minőségi grafitceruza egyenletes íráshoz, rajzoláshoz és jegyzeteléshez. Főbb jellemzők: • Könnyen hegyezhető, megbízható választás iskolai és irodai használatra. Hiteles tájékozt273 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell piros-lila test
Grafitceruza B, háromszögletű színátmenetes Faber-Castell piros-lila test Minőségi grafitceruza egyenletes íráshoz, rajzoláshoz és jegyzeteléshez. Főbb jellemzők: • Könnyen hegyezhető, megbízható választás iskolai és irodai használatra. Hiteles tájékozt273 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell fukszia test
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell fukszia test Prémium megjelenésű grafitceruza csillogó dizájnnal és ergonomikus háromszög formával. Főbb jellemzők: • Kényelmes fogás és kiváló írási teljesítmény. Hiteles tájékoztatás: Elkötelez648 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell jégkék test
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell jégkék test Prémium megjelenésű grafitceruza csillogó dizájnnal és ergonomikus háromszög formával. Főbb jellemzők: • Kényelmes fogás és kiváló írási teljesítmény. Hiteles tájékoztatás: Elköteleze648 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell mentazöld test
Grafitceruza B,háromszögletű SPARKLE Aurora Faber-Castell mentazöld test Prémium megjelenésű grafitceruza csillogó dizájnnal és ergonomikus háromszög formával. Főbb jellemzők: • Kényelmes fogás és kiváló írási teljesítmény. Hiteles tájékoztatás: Elkötel648 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Grafitceruza B háromszögletű GRIP 2001 FLOW EDITION Faber-Castell 72 db/display
Grafitceruza B háromszögletű GRIP 2001 FLOW EDITION Faber-Castell 72 db/display Ergonomikus, háromszögletű grafitceruza B keménységgel a kényelmes íráshoz és rajzoláshoz. A szabadalmaztatott GRIP pöttyök biztos, csúszásmentes fogást nyújtanak, míg a törés35 100 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Golyóstoll BEYOND M Faber-Castell kék test
Golyóstoll BEYOND M Faber-Castell kék test Faber-Castell BEYOND golyóstoll letisztult, modern megjelenéssel. Főbb jellemzők: • Kényelmes fogású, mindennapi írásra, jegyzetelésre és irodai használatra alkalmas toll. • Megbízható írásképével praktikus vál1 615 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Golyóstoll 0.5mm RX5 Faber-Castell kék
Golyóstoll 0.5mm RX5 Faber-Castell kék Faber-Castell zseléstoll / finom írású toll gördülékeny írásélménnyel. Főbb jellemzők: • A 0, 5–0, 7 mm-es írásvastagság pontos, jól olvasható vonalvezetést biztosít. • Jegyzeteléshez, dokumentumok kitöltéséhez és m304 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell piros
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell piros Faber-Castell zseléstoll / finom írású toll gördülékeny írásélménnyel. Főbb jellemzők: • A 0, 5–0, 7 mm-es írásvastagság pontos, jól olvasható vonalvezetést biztosít. • Jegyzeteléshez, dokumentumok1 125 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell kék
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell kék Faber-Castell zseléstoll / finom írású toll gördülékeny írásélménnyel. Főbb jellemzők: • A 0, 5–0, 7 mm-es írásvastagság pontos, jól olvasható vonalvezetést biztosít. • Jegyzeteléshez, dokumentumok ki1 125 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell fekete
Zseléstoll 0.7mm nyomógombos BEYOND Faber-Castell fekete Faber-Castell zseléstoll / finom írású toll gördülékeny írásélménnyel. Főbb jellemzők: • A 0, 5–0, 7 mm-es írásvastagság pontos, jól olvasható vonalvezetést biztosít. • Jegyzeteléshez, dokumentumok1 125 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Rostirón, filctoll készlet, vastag GRIP Boldpen Faber-Castell 10 klf. szín
Rostirón, filctoll készlet, vastag GRIP Boldpen Faber-Castell 10 klf. szín Intenzív színű filctoll tartós heggyel. Főbb jellemzők: • Rajzoláshoz, színezéshez és kreatív feladatokhoz ajánlott. Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink bizto2 409 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Rostirón, filctoll készlet, kétvégű csillámos Faber-Castell 10 klf. szín
Rostirón, filctoll készlet, kétvégű csillámos Faber-Castell 10 klf. szín Intenzív színű filctoll tartós heggyel. Főbb jellemzők: • Rajzoláshoz, színezéshez és kreatív feladatokhoz ajánlott. Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztons3 170 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Rostirón, filctoll készlet, vastag GRIP Boldpen Faber-Castell 20 klf. szín
Rostirón, filctoll készlet, vastag GRIP Boldpen Faber-Castell 20 klf. szín Intenzív színű filctoll tartós heggyel. Főbb jellemzők: • Rajzoláshoz, színezéshez és kreatív feladatokhoz ajánlott. Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink bizto4 579 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Rostirón, filctoll készlet, kétvégű csillámos Faber-Castell 20 klf. szín
Rostirón, filctoll készlet, kétvégű csillámos Faber-Castell 20 klf. szín Intenzív színű filctoll tartós heggyel. Főbb jellemzők: • Rajzoláshoz, színezéshez és kreatív feladatokhoz ajánlott. Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztons6 266 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 101 Faber-Castell fehér
Akril marker kétvégű MULTIMARK 101 Faber-Castell fehér Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különb1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 102 Faber-Castell vanília
Akril marker kétvégű MULTIMARK 102 Faber-Castell vanília Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két külö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 303 Faber-Castell púder
Akril marker kétvégű MULTIMARK 303 Faber-Castell púder Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különb1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 304 Faber-Castell vintage rózsa
Akril marker kétvégű MULTIMARK 304 Faber-Castell vintage rózsa Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Ké1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 108 Faber-Castell sárga
Akril marker kétvégű MULTIMARK 108 Faber-Castell sárga Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különb1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 309 Faber-Castell világos narancs
Akril marker kétvégű MULTIMARK 309 Faber-Castell világos narancs Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. •1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 412 Faber-Castell mentazöld
Akril marker kétvégű MULTIMARK 412 Faber-Castell mentazöld Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két kü1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 112 Faber-Castell levélzöld
Akril marker kétvégű MULTIMARK 112 Faber-Castell levélzöld Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két kü1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 313 Faber-Castell türkiz
Akril marker kétvégű MULTIMARK 313 Faber-Castell türkiz Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két külön1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 115 Faber-Castell narancs
Akril marker kétvégű MULTIMARK 115 Faber-Castell narancs Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két külö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 316 Faber-Castell zöld
Akril marker kétvégű MULTIMARK 316 Faber-Castell zöld Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különbö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 219 Faber-Castell eper piros
Akril marker kétvégű MULTIMARK 219 Faber-Castell eper piros Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két k1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 119 Faber-Castell világos magenta
Akril marker kétvégű MULTIMARK 119 Faber-Castell világos magenta Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. •1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 120 Faber-Castell kék
Akril marker kétvégű MULTIMARK 120 Faber-Castell kék Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különböz1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 124 Faber-Castell vörös
Akril marker kétvégű MULTIMARK 124 Faber-Castell vörös Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különb1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 125 Faber-Castell fukszia
Akril marker kétvégű MULTIMARK 125 Faber-Castell fukszia Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két külö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 416 Faber-Castell barack
Akril marker kétvégű MULTIMARK 416 Faber-Castell barack Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két külön1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 329 Faber-Castell pink
Akril marker kétvégű MULTIMARK 329 Faber-Castell pink Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különbö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 433 Faber-Castell piros bogyó
Akril marker kétvégű MULTIMARK 433 Faber-Castell piros bogyó Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 136 Faber-Castell levendula
Akril marker kétvégű MULTIMARK 136 Faber-Castell levendula Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két kü1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 239 Faber-Castell lila
Akril marker kétvégű MULTIMARK 239 Faber-Castell lila Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két különbö1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu
-
Akril marker kétvégű MULTIMARK 140 Faber-Castell világoskék
Akril marker kétvégű MULTIMARK 140 Faber-Castell világoskék Faber-Castell MULTIMARK kétvégű akril marker intenzív színű akrilfestékkel. Főbb jellemzők: • A shake & paint kialakításnak köszönhetően használat előtt felrázva és pumpálva aktiválható. • Két k1 296 FtNem tartalmazza a szállítástWeb24.hu